KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13252230

nr 1325 2230

Helge Kemner

(1883-1934), Sverige

Oljemålning, Allé. Signerad, daterad 1916. Olja på duk, 55x71 cm

Helge Kemner, svensk bildkonstnär född 1883, död 1934.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 maj 2020
kl 20:53:04

Helge Kemner

Läs mer om Helge Kemner